سرویس ترکیه
انتشار:  جمعه 19 مرداد  ::  13:56   

درخواست محرم اینجه از رجب طیب اردوغان:

لطفاً دامادتان را اخراج کنید

سرویس ترکیه - محرم اینجه رقیب انتخاباتی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری 24 ژوئن 2018 در اظهاراتی با اشاره به وضعیت وخیم اقتصادی در ترکیه از رئیس جمهور ترکیه خواهش کرده است تا داماد خود را اخراج کند.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری Diken، محرم اینجه رقیب انتخاباتی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری 24 ژوئن 2018 طی اظهاراتی با اشاره به وضعیت وخیم اقتصادی در ترکیه و افزایش شدید نرخ دلار در این کشور عنوان کرد: برای ممانعت از بیچاره شدن ملت ترکیه در خصوص وضعیتی که در آن قرار گرفته ایم کار از توصیه کردن گذشته است و این یک "خواهش" است. رها کنید توطئه ها و بهانه های قدرت های خارجی را. خلاصه ای از پیام های خود در میتینگ های ارزینجان و سیواس را ارائه می دهم. خواهش می کنم به این پیام من عمل کنید. حتی برای یک بار هم که شده راه درست را انتخاب کنید و از کشیده شدن کشور زیبایمان به پرتگاه جلوگیری کنید.

وی افزود: تمام مشاوران اقتصادی خود به همراه دامادتان را اخراج کنید. در ساز و کار بانک مرکزی مداخله نکنید، پروژه هایی که اولویت اساسی ندارند مانند کانال استانبول را متوقف کنید. ایجاد یک فضای امن برای جذب سرمایه گذاری ها اولویت ترکیه است در این راستا تلاش کنید. این ها آخرین پیام من است، اردوغان اگر بتواند به این ها عمل کند خواهد توانست مانع فلاکت شود.

پ.ن: برات آلبایراک، داماد رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و وزیر امور مالی و خزانه داری ترکیه است.

 

کد خبرنگار: 30102