سرویس کرمانشاه
انتشار:  پنج‌شنبه 21 تیر  ::  11:28

برگزاری مانور مشترک نیروی انتظامی و سپاه در کرمانشاه

سرویس کرمانشاه- مانور مشترک یگان‌های امدادی، عملیاتی و ویژه نیروی انتظامی به همراه یگان‌های امنیت سپاه و بسیج به منظور اجرای رزمایش و آمادگی توان امنیت عمومی این نیرو‌ها در شهر کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش کردپرس، مانور مشترک یگان‌های امدادی، عملیاتی و ویژه نیروی انتظامی به همراه یگان‌های امنیت سپاه و بسیج، پیش از ظهر امروز در کرمانشاه برگزار شد.

این رزمایش به منظور بالا بردن میزان آمادگی، مرور تاکتیک‌های عملیاتی و انجام اقدامات لازم برای مواجه با خطرات مواقع عملیات تروریستی انجام شد.

اجرای مشترک این مانور در افزایش توان نظامی و عملیاتی نیروهای پلیس، سپاه و بسیج در مقابله با هرگونه تهدید‌های داخلی در محدوده کوی و برزن برگزار شد.

مقابله سریع با تهدیدهای فرضی، حضور به موقع و اتخاذ روش مناسب برای بهترین برخوردها و تهدیدهای احتمالی در محدوده شهری از دیگر اهداف این مانور مشترک است که در آن استفاده از شیوه‌های جدید و نکات لازم به نیروها یادآوری می‌شود.

گفتنی است، مانور مشترک یگان‌های امدادی، عملیاتی و یگان‌های ویژه نیروی انتظامی و همچنین یگان‌های امنیت سپاه و بسیج روز گذشته در محدوده پارک معلم و پیش از ظهر امروز نیز در یکی از خیابان‌های شهر کرمانشاه برگزار شد.