سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  پنج‌شنبه 24 خرداد  ::  08:52

انتقاد مرال آکشنر از عملیات نظامی ترکیه در شمال عراق:

مبارزه با ترور نمی تواند ابزار انتخاباتی باشد

سرویس ترکیه - مرال آکشنر، نامزد حزب خوب ترکیه در انتخابات ریاست جمهوری در اظهاراتی با انتقاد از عملیات نظامی ارتش ترکیه در شمال عراق در آستانه انتخابات عنوان کرده است: بسیاری از حکومت ها با ترور مبارزه کرده اند. ولی تا کنون شنیده اید مبارزه با ترور ابزار تبلیغات انتخاباتی باشد؟

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه جمهوریت، مرال آکشنر، نامزد حزب خوب ترکیه در انتخابات ریاست جمهوری در اظهاراتی با انتقاد از عملیات نظامی ارتش ترکیه در شمال عراق در آستانه انتخابات عنوان کرده است: بسیاری از حکومت ها با ترور مبارزه کرده اند. ولی تا کنون شنیده اید مبارزه با ترور ابزار تبلیغات انتخاباتی باشد؟ ولی اقتدار موجود در ترکیه فرزندان این سرزمین را ابزار سیاست های داخلی خود کرده است. هیچ کداممان نمی دانیم این انتخابات زودهنگام چرا برگزار شد. اگر همه چیز خوب و طبق روال است چرا انتخابات زودهنگام برگزار می کنید ولی اگر همه چیز تا این اندازه بد است که دست به انتخابات زودهنگام می زنید این ملت چرا باید شما را انتخاب کند.

وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرده است: می گویند {رجب طیب اردوغان} سیاستمدار مردمی است. سیاستمدار مردمی با 300 محافظ شخصی می گردد؟ سیاستمدار مردمی از ملت می ترسد؟ ملت را مسخره کرده است می گوید قهوه خانه باز خواهم کرد، کیک رایگان خواهم داد و از آن طرف فرزندان وی انجمن های تریلیون دلاری اداره می کنند.

 

کد خبرنگار: 30102