سرویس عراق
انتشار:  شنبه 27 مهر 1398  ::  10:55   

تعویق اعلام نتایج تحقیقات درباره تظاهرات اخیر در عراق

سرویس عراق و اقلیم کردستان - دفتر نخست وزیر عراق تاکید کرد که نتایج تحقیقات در رابطه با تظاهرات اخیر در این کشور طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

به گزارش کردپرس به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز، دفتر اطلاع رسانی عادل عبدالمهدی، نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که وی روز جمعه در جلسه کمیته عالی وزارتی مسئول تحقیق درباره حوادث مربوط به تظاهرات اعتراض آمیز اخیر در برخی استان های واقع در مرکز و جنوب این کشور حضور یافت.

بنا بر آن چه در این بیانیه آمده، کمیته تحقیق درباره حوادث مربوط به تظاهرات اخیر در عراق به پایان کار خود نزدیک شده و عبدالمهدی نیز در این جلسه در جریان آخرین نتایج به دست آمده از سوی کمیته قرار گرفته است.

دفتر اطلاع رسانی نخست وزیر عراق در بیانیه خود ضمن تاکید بر این که در جلسه مذکور همچنین آخرین گزارش های کمیته مورد بررسی قرار گرفته و ایرادها و توصیه های لازم در این باره بیان شده، خاطر نشان ساخت که نتایج نهایی تحقیقات به زودی تحویل عبدالمهدی داده می شود و طی روزهای آینده برای عموم مردم اعلام خواهد شد.

این در حالی است که قرار بود کمیته عالی وزارتی مسئول تحقیق درباره حوادث مربوط به تظاهرات اخیر در عراق نتایج نهایی تحقیقات خود را روز گذشته تحویل عبدالمهدی دهد تا برای عموم مردم اعلام شود.

برچسب‌ها:
#عراق
#عبدالمهدی
#تظاهرات
#کمیته تحقیق
#نتایج تحقیقات