انتشار:  پنج‌شنبه 18 مهر 1398  ::  09:52   

وزیر راه و شهرسازی در سفر یک روزه به کردستان از برخی طرح های عمرانی بازدید کرد

سرویس کردستان- وزیر راه و شهرسازی در یک سفر یک روزه به کردستان از برخی طرح های عمرانی در  سنندج  بازدید کرد و برای ادامه بازدید راهی شهرستان های دیگر استان شد.

به گزارش کُرد پرس،  وزیر راه و شهرسازی روز پنجشنبه در سفر به استان کردستان از طرح چهار خطه کردن مسیر سنندج - همدان در محدوده گردنه صلوات‌آباد بازدید کرد.

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به منظور بازدید از چند طرح راهسازی و اطلاع از روند ساخت پروژه‌های راهسازی به کردستان سفر کرد و در اولین برنامه کاری به همراه استاندار کردستان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی،  معاونان استاندار و جمعی از مدیران کل از گردنه صلوات آباد که مراحل تعریض آن در دست انجام است، بازدید کرد.

بازدید از مسیر سنندج - مریوان و تونل باغان، بازدید از مرز باشماق مریوان و بازدید از فرودگاه و بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی سقز بخشی از برنامه‌های سفر وزیر راه و شهرسازی به استان کردستان است.

همچنین در ادامه این سفر یک روزه وزیر راه و شهرسازی از پروژه های راهسازی شهرستان بیجار، تونل و جاده گردنه ماموخ در مسیر سنندج - سقز، پروژه روگذر سه راهی مریوان و پروژه بانتا آبیدر سنندج بازدید کرده و شرکت در جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان نیز آخرین برنامه این سفر اعلام شده است.