انتشار:  چهارشنبه 17 مهر 1398  ::  19:16   

رییس شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر، حرف هایش را پس گرفت!

سرویس آذربایجان غربی- رئیس شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر در اقدامی عجیب گفت و گوی خود را با خبرگزاری کردپرس تکذیب و این خبرگزاری را متهم به نشر اکاذیب کرد.

به گزارش کردپرس، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیرانشهر امروز چهارشنبه (17مهر)، با انتشار جوابیه ایی در سایت دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، گفت و گوی امروز خود با خبرنگار کردپرس را تکذیب کرده است.

ایشان احتمالا از آن حرف هایی که زده پشیمان شده و یا از اساس اصل سخنانشان کذب بوده است. اما سوال اینجاست که روا است فردی که از حرف هایش پشیمان شده به جای پذیرش مسئولیت آن خبرگزاری را متهم به دروغگویی کند؟

خبرگزاری کرد پرس این حق را برای ایشان قائل است که از حرف هایی که زده پشیمان باشد و حتی خود این خبرگزاری حاضر بود تریبون در اختیار ایشان قرار بدهد که ابراز ندامت کند اما اینکه با انتشار جوابیه ایی کردپرس را متهم به دروغگویی کنند جفایی در حق همکاران زحمتکش ما است.

 فایل سخنان ایشان موجود است و اگر رسانه های دیگر هم خواهان آن باشند آمادگی داریم در اختیارشان قرار دهیم.

گفتنی است، حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر ضمن تکذیب ادعای خود، در جوابیه ایی اعلام کرده: « خبر درج شده کذب بوده و به هیچ عنوان صحت ندارد. در شهرستان پیرانشهر همانند سایر شهرهای استان با کمبود پزشک و اعتبارات مواجه است منتها با توجه به محروم مرزی بودن و جمعیت رو به رشد و موقعیت خاص منطقه ای نیازمند توجه ویژه از طرف مسئولین است و بنده اصلاً عنوان نکرده ام که دانشگاه علوم پزشکی یا رئیس دانشگاه پیرانشهر را تحریم کرده است».

تکذیب گفته های دکتر حسنی در حالی است که ایشان در گفت و گو با کردپرس تاکید کردند: « رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، شهرستان پیرانشهر را تحریم کرده است. بارها این مشکل را حتی از طریق مکاتبات اداری به فرماندار و نماینده مجلس ارجاع داده ایم تا از طریق مراودات اداری و تعاملات با مسئولان استان و وزارت پیگیری و رفع شود اما فعلاً مسئولان استان با توجیه اینکه کمبود پزشک داریم، عملاً هیچ اقدامی برای رفع این مشکل انجام نداده اند».

به گزارش کردپرس، مصاحبه‌ای امروز این خبرگزاری با مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر تحت عنوان "دانشگاه علوم پزشکی استان، شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر را تحریم کرده است" در فضای مجازی شهرستان و استان بازتاب گسترده داشته است.

کردپرس به منظور صحت ادعای خود می تواند فایل صوتی گفت و گو با مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر را در این خصوص منتشر کند. همچنین این خبرگزاری  آمادگی این را دارد که با ایشان مصاحبه نماید، اما متهم کردن خبرنگار این خبرگزاری به تحریف مطالب قابل قبول نیست.